Reumatoidalne zapalenie stawów – na świecie choruje na nie już 21 mln osób!

Czy wiesz, że nieleczone reumatoidalne zapalenie stawów może nawet skrócić życie? Specjaliści szacują, że osoby, które nie dbają o prawidłowe leczenie lub też mają je nieprawidłowo prowadzone, żyją średnio 10 lat krócej. Dowiedz się więcej na temat tego schorzenia.

reumatoidalne zapalenie stawówReumatoidalne zapalenie stawów – najczęstsze objawy:

  • ból stawów (zwłaszcza w nocy)
  • sztywność
  • obrzęk
  • stan podgorączkowy i gorączka
  • zniekształcenia stawów

Nieleczone lub nieprawidłowo leczone reumatoidalne zapalenie stawów może prowadzić do zniszczenia chrząstek stawowych i powierzchni stawów, znacznego ograniczenia ich ruchomości oraz pojawienia się wyraźnych zniekształceń. W wyniku rozwoju tej choroby wiele osób ma problemy z codzienną aktywnością i zmaga się z unieruchomieniem.

Zobacz, jak szkodliwe substancje wpływają na stan Twojego zdrowia:

Pani Grażyna z Łodzi: Reumatoidalne zapalenie stawów było dla mnie udręką

Do pewnego momentu byłam sprawną, aktywną osobą, która uprawiała sporty, dużo się ruszała. A tu nagle okazało się, że codziennie zaczął mi towarzyszyć ból, że nie mogę biegnąć, już nie mówiąc o zwykłym chodzeniu. W sieci znalazłam informację o teście, który określa, dlaczego chorujemy. Z ciekawości zapisałam się na wizytę i nie żałuję: dowiedziałam się, co powoduje moją chorobę. Dostałam specjalną kurację, która naprawdę mi pomaga. Stosuję ją od miesiąca i czuję znaczną poprawę: moje ruchy stały się swobodniejsze, nie mam problemu z bólem. Polecam ten test wszystkim, którzy mają problemy z reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Choroba, która wyniszcza organizm

Reumatoidalne zapalenie stawów to poważna choroba, która może prowadzić do poważnych spustoszeń w organizmie. Szacunkowe dane wskazują, że po 10 – 20 latach 80 proc. chorych ma uszkodzone, niestabilne stawy. Wiele osób przez lata zmaga się z problemem dobrania dla siebie skutecznej formy leczenia. Wynika to z braku wiedzy na temat przyczyn swojej choroby. W celu sprawdzenia, dlaczego powstało reumatoidalne zapalenie stawów warto zadbać o skuteczną diagnostykę w postaci Testu Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń to nowoczesne rozwiązanie diagnostyczne, które umożliwia poznanie stanu organizmu już na poziomie komórkowym. Dzięki temu możliwe jest nie tylko sprawdzenie źródeł dolegliwości, ale również skuteczne zapobieganie ich powstawaniu. Wykonanie testu jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, w jego trakcie nie zachodzi żadna ingerencja w organizm. W Revitum test jest wykonywany jedynie przez doświadczonych specjalistów biomedycyny, co gwarantuje profesjonalizm podejmowanych działań. Po omówieniu wyników testu ze specjalistą możliwe jest dobranie skutecznych środków zaradczych w postaci kuracji opartej na naturalnych, sprawdzonych składnikach. Nie czekaj, aż reumatoidalne zapalenie stawów pozbawi Cię sprawności – już dzisiaj zapisz się na test!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>