Badania wykazały: osoby chorujące na reumatyzm codziennie odczuwają ból!

Osoby chorujące na reumatoidalne zapalenie stawów często lekceważą swoje dolegliwości i uważają, że „tak musi być”. Nie jesteś skazany na cierpienie! Sprawdź, jak możesz pozbyć się swoich dolegliwości!

zapalenie stawówBadania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu w Leeds na grupie 2 tys. kobiet z reumatoidalnym zapaleniem stawów wykazały, że 72 proc. z nich codziennie odczuwa dolegliwości bólowe. 67 proc. respondentek stwierdziło, że wciąż poszukuje nowych metod uśmierzania bólu. Dane te pokazują, jak bardzo negatywnie wpływa na codzienne życie ta poważna choroba.


Czym jest reumatyzm?
Reumatoidalne zapalenie stawów objawia się bólem stawów, ich sztywnieniem oraz obrzękiem. Nieleczona choroba może prowadzić do zniszczenia stawów i niesprawności.W wyniku tej dolegliwości dochodzi do zapalnego powiększania się błony maziowej i niszczenia przez nią okolicznych struktur (chrząstek czy kości).

Obejrzyj nasz film i dowiedz się czy nie grozi Ci reumatyzm:

Skąd się bierze ta choroba?
Niestety, wciąż brak jednoznacznego określenia przyczyn tego schorzenia. Wśród potencjalnych źródeł wymienia się obciążenia genetyczne (ryzyko wystąpienia reumatyzmu u dzieci, których rodzice chorowali na tą chorobę jest 2- 5 razy większe). Innym czynnikiem sprzyjającym zapaleniu stawów jest zakażenie bakteryjne oraz palenie papierosów. W celu określenia przyczyn dolegliwości warto wykonać Test Obciążeń.

Jak poradziła sobie z reumatyzmem Bożena ze Szczecina

Zaczęło się kilka lat temu – zauważyłam, że zaczynają mi dziwnie sztywnieć i grubieć palce. Poszłam do lekarza i tam usłyszałam wyrok: reumatoidalne zapalenie stawów. Byłam w szoku: przecież ja muszę mieć sprawne palce, wciąż przecież pracuję! Niestety, mimo przypisanych leków czułam coraz większy ból w stawach, coraz mniej były one władne. Próbowałam różnych metod, również niekonwencjonalnych, ale wciąż nie było lepiej. Moja siostra powiedziała mi o Revitum. Chwytałam się wszystkiego, więc poszłam. Po wykonaniu testu dowiedziałam się, że to mój własny organizm atakuje stawy i stąd ten ból. Dostałam indywidualnie dobraną kurację i stwierdzam, że jest zdecydowana poprawa: ból jest coraz mniejszy i moje dłonie wracają do sprawności. Polecam test i kurację!

Specjalista Revitum radzi

Istnieje wiele przyczyn powstawania reumatyzmu. Jednak zdarza się, że lekarze nie biorą pod uwagę tego źródła dolegliwości, którą są reakcje autoimmunologiczne organizmu. Nieprawidłowe działanie układu odpornościowego może powodować stan zapalny mazi stawowej, niezbędnej do amortyzowania wstrząsów i swobodnego poruszania. Dlatego tak ważne jest przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu, który określi przyczynę powstawania tej dolegliwości – mówi Weronika Łapińska.


Usuwanie przyczyn – nie objawów!
Dzięki Testowi Obciążeń możliwe jest określenie stanu narządów wewnętrznych oraz poziomu ich obciążenia przez grzyby, pasożyty i toksyny, które zatruwają organizm i wywołują reakcję autoimmunologiczną. Test ułatwia określenie planu dalszych działań i dobranie indywidualnej naturalnej kuracji, która pozwoli usunąć nie tylko objawy, ale przede wszystkim przyczyny reumatoidalnego zapalenia stawów. Test Obciążeń przeprowadzany jest w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Na jego wykonanie nie potrzeba poświęcić wiele czasu – wystarczy 45 min. Po omówieniu wyników Specjalista Revitum może dobrać indywidualną kurację, która wzmocni osłabiony układ immunologiczny oraz pomoże w zwalczeniu reumatyzmu.

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.4 Odpowiedzi na Badania wykazały: osoby chorujące na reumatyzm codziennie odczuwają ból!

 1. Weronika pisze:

  Bardzo proszę o pomoc, jestem zupełnie bezradna: od 4 lat choruje na reumatyzm i jest coraz gorzej! Mam problemy z poruszaniem się, coraz trudniej mi się chodzi po schodach. Nie wiem co będzie dalej proszę o pomoc

 2. Krystyna pisze:

  czy reuamtyzm można wyleczyc? mecze sie z nim od lat i zadnej poprawy

 3. Beata pisze:

  bardzo bola mnie stawy, gdzie moge zrobic ten test

 4. Ricky pisze:

  Znam ten ból. Mi pomogły naturalne kuracje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>