Czy znasz przyczynę swojej choroby?

Na świecie coraz więcej osób boryka się z brakiem właściwie postawionej diagnozy. Zgłaszają się oni do lekarzy, przyjmują leki, jednak sygnalizowane dolegliwości nie przechodzą, co więcej często przeradzają się w poważne choroby, które powodują wiele cierpień i odbierają radość z życia.

Dlaczego mimo postępu technicznego wciąż w dużej mierze lekarze leczą “po omacku”, czasami przypisując leki, które zamiast pomagać, szkodzą lub też po prostu nie są skuteczne? Przyczyna tkwi w braku świadomości realnych podstaw choroby. Niewiele osób bowiem wie, że źródłem bardzo wielu chorób są obciążenia organizmu szkodliwymi substancjami takimi jak toksyny, grzyby czy pasożyty. W dzisiejszym pełnym chemii i zanieczyszczeń świecie mają one swobodny dostęp do naszego organizmu. Układ odpornościowy może po prostu nie dawać rady usunąć tak dużej ich ilości. Skutek? Odkładają się one wewnątrz ciała i wraz z krwią docierają do najmniejszych jego części, powodując zmiany chorobowe.

Z pomocą w diagnozowaniu i zwalczaniu przyczyn chorób przychodzi Test Obciążeń Organizmu, który dzięki swoim szerokim możliwościom diagnostycznym pozwala na określenie stopnia obciążeń oraz źródeł dolegliwości. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on w pełni nieinwazyjny i bezbolesny. Po jego wykonaniu możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, dzięki której będzie możliwe trwałe oczyszczenie organizmu i pozbycie się przykrych dolegliwości.

Pani Maria z Katowic nie wiedziała, co jej dolega

Od momentu przejścia na emeryturę cierpię na różne dolegliwości, co do których medycyna jest bezradna. Zaczęło się od codziennych bólów głowy, potem doszły nudności i dziwne alergie pokarmowe. Byłam badana na wiele chorób, odwidziałam wielu specjalistów, nikt mi nie umiał pomóc, wręcz sugerowali, że symuluję.Bardzo się tym zdenerwowałam i zaczęłam szukać pomocy w internecie. Znalazłam informację o Revitum i Teście Obciążeń. Stwierdziłam, że może to mi coś pomoże. Test wykrył źródło moich dolegliwości, a ja dostałam kurację, która miała mi pomóc wrócić do zdrowia. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że tak właśnie się stało: dzisiaj nic mnie nie boli, nie mam alergii, za to od rana jestem pełna energii! Polecam ten test!

Chcesz wyrazić swoją opinię o Teście Obciążeń? Borykasz się z problemem braku właściwej diagnozy? Zapraszamy do dyskusji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>