Rekomendacje

„Od najmłodszych lat miałem kłopoty z cerą, ciągły trądzik i wypryski. Od dziecka byłem słaby i zawsze chorowałem. Leczono mnie ciągle antybiotykami, po których czułem się fatalnie i byłem zawsze osłabiony i ciągle zmęczony. Ostatnio podobne zmiany na skórze zauważyłem też u swoich dzieci. Dlatego postanowiłem działać! Na badanie przyjechałem z dziećmi i żoną.

Badanie w Revitum wykazało, że ja i moja rodzina w tym dzieci 3 i 7 lat mamy pasożyty, a ja dodatkowo toksyny i grzybicę. Stosujemy kurację z całą rodziną, mam szansę w końcu usunąć przyczynę swoich dolegliwości i cieszę się, że moja rodzina a szczególnie dzieci nie przejdą tej gehenny co ja.
Zrozumieliśmy jak prawidłowo powinien funkcjonować organizm i jak jesteśmy narażani przez dzisiejszą cywilizację na toksyny, które wyrządzają nam tyle szkód. To wspaniałe, że udało nam się dotrzeć do takiego źródła i specjalistów mających taką wiedzę i takie możliwości diagnostyczne. Widocznie musiałem to wszystko przejść sam aby zainteresować się poszukiwaniem innego wsparcia w swoim zdrowiu. Jestem bogatszy o tą wiedzę i będę stosował się do zaleceń bo już wszyscy zaczynamy czuć tego efekty…”

Krzysztof z Łodzi


„…Już jako dziecko byłam chorowita. Ciągłe infekcje i zmęczenie. Lekarze często przepisywali mi antybiotyki, które oczywiście leczyły infekcje, ale czułam się po nich fatalnie. W wieku dojrzewania zaczęły się u mnie problemy z grzybicą. Ciągłe nawroty grzybicy w różnych częściach ciała i nieskuteczność stosowanych metod doprowadzały mnie do rozpaczy. Od początku podejrzewałam, że problem tkwi zupełnie gdzie indziej, szukałam sama różnych publikacji, ale miałam tylko większy mętlik w głowie.

Mój organizm mimo młodego wieku po prostu ledwo funkcjonował, a ja byłam ciągle zmęczona, przewrażliwiona i po prostu bezradna. Wreszcie trafiłam na Revitum. Od razu poczułam, że to jest to. Wyjaśnienie, że grzybica bierze się ze złego funkcjonowania jelit było dla mnie objawieniem. Nawet jako laik zrozumiałam wagę oczyszczenia i uszczelnienia jelit oraz ogrom zniszczeń jakie dokonuje grzybica w moim organizmie.Zastosowana kuracja przyniosła nadspodziewane rezultaty. Grzybica nie tylko zniknęła, ale odczułam wyraźną poprawę w innych dolegliwościach: zniknęły bóle zatok i ciągłe migreny, bolesne miesiączki oraz dokuczający mi brak koncentracji. Teraz rozumiem, że to również były objawy zaawansowanej grzybicy. Najważniejsze, że zrozumiałam przyczynę moich dolegliwości i teraz wiem jak się bronić przed grzybicą. Cieszę się, że są takie gabinety jak Revitum…”
Jadwiga z Bydgoszczy


„Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc w moim powrocie do zdrowia. Od roku leczyłam się na zaburzenia lękowe mimo iż badania EKG były prawidłowe oraz moje serce. Mój przypadek był ciężki do zidentyfikowania, ponieważ miałam częste bóle głowy, palenie w klatce piersiowej i głowie, ciągłe zmęczenie naprzemienne z nerwowością. Brak snu i częste wybudzanie się w nocy.

Badanie natychmiast pokazało, że mam grzybicę, liczne toksyny oraz infekcję pasożytniczą. W pierwszym etapie zastosowano kurację oczyszczającą z toksyn a następnie kurację przeciwpasożytniczą. Musiałam poczekać na efekty. Byłam tak zatruta lekami oraz toksynami, że przechodziłam to bardzo ciężko.Zaufałam specjalistom Revitum i wytrwale stosowałam się do zaleceń. Po 1,5 miesiąca wszystko minęło, nie mam już żadnych zaburzeń, żadnych ataków. Przy okazji przestała boleć mnie wątroba, żołądek, minęło zmęczenie i regularnie kładę się spać, bez żadnych dolegliwości. Zmieniłam też dietę i cieszę się, że mogę znowu prawidłowo funkcjonować i żyć.
Polecam wszystkim gruntowne oczyszczanie i to niesamowite badanie, które potrafi tak szybko zidentyfikować zaburzenie organizmu. Dziękuję z całego serca.” 

Wioletta z Częstochowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>