Znamy sposób na usunięcie problemów z prostatą!

Na całym świecie rocznie rozpoznaje się ponad 680 000 przypadków raka prostaty. To druga po raku płuc najpowszechniejsza przyczyna zgonów z powodu nowotworu w świecie zachodnim. Co roku 9 tysięcy mężczyzn w Polsce dowiaduje się, że ma raka prostaty. Choroba w początkowej fazie rozwija się bezobjawowo. Jak sobie pomóc?

Szybka diagnoza może uratować życie
Prostata, czyli inaczej gruczoł krokowy to cześć męskiego ciała, o której raczej się nie myśli. Niestety, tylko do czasu aż pojawią się problemy. Rak prostaty to jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów złośliwych u mężczyzn. Ze statystyk wynika, że w Polsce choroba odpowiada za 5 procent śmierci spowodowanych nowotworem. Na ten rodzaj raka choruje 11 procent mężczyzn z rozpoznanym nowotworem. Choroba zwykle rozwija się u pacjentów w dojrzałym i starszym wieku.

Problemy z prostatą mogą mieć związek z obciążeniem organizmu toksycznymi substancjami. Dowiedz się więcej:

- Przerost prostaty to choroba często występująca u mężczyzn w wieku dojrzałym. Dotyczy około połowy mężczyzn powyżej 50-go roku życia i ponad 70 proc. panów, którzy ukończyli 60 lat. Choroba stanowi poważny problem społeczny ze względu na częstość występowania, a wobec starzejącej się populacji wkrótce będzie dolegliwością powszechną. W naszym kraju rocznie z powodu raka prostaty umiera prawie 4 tysiące mężczyzn. Na szczęście, wykonanie Testu Obciążeń Organizmu i odpowiednio wcześnie podjęta kuracja zwykle umożliwia szybkie i skuteczne zniwelowanie objawów choroby – Weronika Łapińska, specjalistka Revitum.

U niektórych mężczyzn problemy z prostatą zaczynają się już w wieku 40 lat, a nawet po 30 roku życia. Ten wstydliwy i bardzo poważny problem jest tak powszechny, że wiele osób uważa go za normę. A przecież – zamiast skazywać się na coraz poważniejsze dolegliwości – możesz skutecznie zapobiegać ich powstawaniu i rozwojowi.

Nie lekceważ objawów prostaty
Wśród objawów przerostu prostaty najczęściej wymienia się:

 • częste oddawanie moczu (szczególnie w nocy)
 • trudności z rozpoczęciem oddawania moczu
 • krew w moczu
 • ból lub pieczenie podczas oddawania moczu
 • bolesna ejakulacja
 • bóle w okolicach lędźwiowych i w miednicy
 • zaburzenia erekcji

prostata

„Jestem „podręcznikowym” przykładem lekceważenia pierwszych objawów!…Problemy z oddawaniem moczu wydawały się błahe. Zresztą jak to – ja pójdę z takim „głupim” problemem. Wstydziłem się jako mężczyzna mówić o tego typu kłopotach, a co dopiero pójść na jakieś badania. Wcześniej na pytanie żony czy się badałem miałem zawsze tą samą odpowiedź: „nie no ja? Ja nie mam problemów z prostatą”. Czyli niby świadomość jest, ale do badań daleko. Zbagatelizowałem wszystkie objawy. W pierwszym momencie po wykryciu problemów z prostatą były myśli: „Dlaczego ja?”.W końcu po długich namowach ruszyłem się do specjalisty, zrobiłem test który mi pomógł zdiagnozować przyczyny moich problemów! Teraz jestem w trakcie kuracji, która powoli przywraca mi zdrowie! – Dariusz, lat 44

Jak usunąć problemy z prostatą?
Jeśli tylu mężczyzn bezskutecznie walczy ze stanami zapalnymi i przerostem prostaty, można odnieść wrażenie, że ich schorzeń nie da się usunąć. Nic podobnego! Choroby prostaty są do usunięcia, jeśli tylko znajdziemy ich przyczynę.

Jedną z przyczyn problemów z prostatą mogą być toksyny!
Toksyny, które gromadzą się w organizmie, obciążają go, wywołują zaburzenia hormonalne i przez to mogą przyspieszać niekontrolowany rozrost komórek gruczołu krokowego.
Odtruwając organizm usuwamy substancje, które zakłócają jego pracę.
Testem ukierunkowanym dokładnie na wykrywanie toksyn jest Test Obciążeń. W Polsce zajmuje się nim Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Badanie można wykonać w 20 gabinetach Revitum w całym kraju. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu znamy pełen wynik testu.
Dzięki niemu wykrywamy nie tylko toksyny, ale także obciążenia takie jak: pasożyty, drobnoustroje, grzyby – które zaburzają pracę narządów wewnętrznych. W ten sposób wiemy co jest przyczyną problemów!

Na podstawie uzyskanych wyników, jeżeli zajdzie taka potrzeba dobiera się następnie odpowiednie preparaty, które stopniowo usuwają z ciała toksyny i przywracają równowagę.

– tłumaczy Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.
Obejrzyj nasz film i sprawdź jak szybko rozpoznać prostatę:


Skuteczną terapię koniecznie trzeba zacząć od diagnozy. Do tej pory stosowano w tym celu cyfrowe badanie odbytnicy oraz określenie poziomu we krwi specyficznego przeciwciała prostaty (PSA), białka wydzielanego przez prostatę. Tak naprawdę jednak nie mówi ono nic o przyczynach choroby.

Test Obciążeń usuwa przyczyny dolegliwości i chorób – nawet tak uciążliwych, jak choroby prostaty.

Jeśli masz więcej niż 30 lat, odczuwasz dolegliwości związane z przerostem prostaty lub chcesz skutecznie się przed nimi uchronić, zadzwoń na numer Ogólnopolskiej Infolinii i umów się na Test Obciążeń.

Przydatne linki: Test Obciążeń


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.5 Odpowiedzi na Znamy sposób na usunięcie problemów z prostatą!

 1. gruby pisze:

  Gdzie dokaldnie znajduje się prostata? Z czego jest zbudowana?

 2. Stachu pisze:

  chodze do kibla co chwila w pracy i w nocy ze 3 razy najmarniej, boje sie czy nie mam prostaty:/ gdzie sie robi ten test?

 3. Jan Krak pisze:

  Jestem z Krakowa, gdzie zrobie test?

 4. Polak pisze:

  podczas oddawania moczu starsznie mnie piecze:/ oby to nei byla prostata

 5. Elzbieta pisze:

  u mojego meza zdjagnoznowano powiększenie prostaty.Wczesniej miał problemy z oddawaniem moczu,szczegolnie typowe dla problemów z prostata jest nasilone oddawanie moczu w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>