Środki przeczyszczające – czy na prawdę pomagają?

Można korzystać z nich w różnym celu. Jedni będą chcieli otrzymać szczupłą sylwetkę myśląc, że właśnie one zadziałają i uraczą ich szczupłą sylwetką. Inni, chcąc podreperować stan swojego zdrowia, będą stosować je w celu pozbycia się zalegających toksyn w przewodzie pokarmowym. Choć założenie jest lepsze, obydwie grupy ludzi sobie szkodzą, czytając ten artykuł dowiesz się dlaczego.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się jak obciążenia wpływają na organizm:

Jesteś wręcz bombardowany we wszystkich mediach coraz to nowszymi sposobami na zgubienie tkanki tłuszczowej. Diety, siłownie, bieganie, a co gorsze bardziej popularne przeróżnego rodzaju suplementy. Magiczna pigułka stworzona dla wszystkich ludzi świata. Czy to już teraz nie brzmi absurdalnie? Nie ma drugiej takiej osoby na świecie jak Ty. Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, ze względu na mnogość zmiennych czynników. Jak więc zbudowane w laboratoriach koncernów farmaceutycznych substancje mają działać na wszystkich w takim samym stopniu. Nie mogą! Korzystając z nich Twoja szczupła sylwetka będzie istnieć tylko i wyłącznie w strefie marzeń.


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Dlaczego środki odchudzające nie działają?

Każdy z nich próbuje naśladować substancję znalezioną w naturze. Idąc za chęcią zysku, chcą w jak najszybszy i jak najtańszy sposób wyprodukować go jak najwięcej. W praktyce są to imitacje przypominające znalezione w naturze składniki. Dlaczego jednak nie działają tak dobrze jak naturalne? Bowiem jedna cząsteczka to nie wszystko. To jak dobrze będzie wchłaniana, a co za tym idzie jak dobrze zadziała, zależy od przyłączonych rozgałęzień. Nie ma czystych chemicznie substancji, wszystkie zawierają odpowiednio rozgałęzione łańcuchy o wspomagające aminokwasy. Ich nie mają produkty z labolatoriów. Zwiększają one tylko niepotrzebnie koszty.

Dlaczego sztuczne przeczyszczanie jest szkodliwe?

Korzystając z dostępnych farmaceutyków mających za zadanie opróżnić jelita, nie działają do końca tak jak sobie wyobrażasz. Nie mają magicznej mocy, najzwyczajniej na świecie, sztucznie podrażniają jelita, wywołując ich dodatkową pracę. To co jest w tym szkodliwe, to to, iż wraz z niepotrzebnymi odpadami, zostają usunięte dobre organizmy jelit. Organizmy, które wstrzymywały nadmierny rozrost grzyba jakim jest Candida Albicans. Jest to na tyle wytrzymała odmiana, że już teraz znajduje się w prawie każdym organizmie żywym. Nie rozmnaża się tylko dlatego, bo hamuje jej rozwój dobra flora bakteryjna jelit i system odpornościowy.

Jak inaczej sobie z tym poradzić?

Jakiekolwiek zmiany w ciele świadczą o zaburzeniu pewnej równowagi. Organizm sam potrafi kontrolować ilość potrzebnej tkanki tłuszczowej, czy ilość toksyn. Nie ma najmniejszej potrzeby mu w tym pomagać, bowiem można tylko pogorszyć sytuację. Gdy dochodzi do zaburzenia tych procesów, oznacz to nie mniej, nie więcej, to że ciało jest męczone przez pewne dolegliwości. Zostaje odciągnięte od jednych zadań, na rzecz drugich, w tym wypadku na walkę z dolegliwościami. Żeby się ich pozbyć należy przeprowadzić Test Obciążeń Organizmu. Jest to obecnie jedyna metodą potrafiąca wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości. Została wynaleziona przez genialnego lekarza – dr Volla. Już od samego początku zyskując wielkie grono sympatów. Obecnie to grono zrzesza ponad 30000 specjlistów na całym świecie, ciągle się powiększając. Wszystko to za sprawą:

  • kompleksowości – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkości – test, wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjności – jest całkowicie bezbolesny

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>