Staw biodrowy – jak rozwija się jego choroba?

Problemy ze stawami biodrowymi to wbrew pozorom nie tylko problemy osób starszych. Siedzący tryb życia, nadwaga, brak aktywności fizycznej – to wszystko ma bardzo negatywny wpływ na stan naszych stawów i kości. Sprawdź, jak zadbać o to, by Twój staw biodrowy nie szwankował przez długie lata.

staw biodrowyTe oznaki mogą wskazywać na postępujące problem w stawie biodrowym:

  • osłabienie mięśni w kończynach dolnych i kręgosłupie
  • przykurcze mięśni
  • ból w odcinku lędźwiowym
  • dolegliwości bólowe w nocy i przy dłuższym przebywaniu w jednej pozycji
  • stawianie stóp na zewnątrz
  • wysunięcie pośladków do tyłu
  • problemy ze staniem na jednej nodze

Zobacz, jak obciążenia wpływają na Twoje zdrowie:


Staw biodrowy codziennie mi dokuczał – mówi pani Wioletta z Katowic

Na co dzień wiele godzin spędzam w jednej pozycji, ponieważ pracuję w biurze. Wiadomo, że jak się tak siedzi godzinami przed komputerem, to od czasu do czasu może coś zaboleć. Jednak dwa miesiące temu zaczęło tak boleć, że mogłam się pozbyć tego problemu. Nic nie pomagało – chodzenie, masowanie, smarowanie. Zaczęłam też utykać na jedną nogę. Poszłam do lekarza, jednak nic się szczególnego nie dowiedziałam. Zaczęłam szukać pomocy w sieci – dowiedziałam się, że jest test, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Zaciekawiłam się tym i postanowiłam spróbować. Dzięki testowi dowiedziałam się sporo o swoim zdrowiu. Wiem teraz, jak dbać o to, by być sprawnym. Cały czas przyjmuję również specjalną kurację, dzięki której nic mnie nie boli i mogę się swobodnie poruszać. Polecam ten test.

Specjalista Revium o problemach ze stawami biodrowymi

Bolesność przy chodzeniu, ograniczona ruchomość – te wszystkie dolegliwości ze strony stawu biodrowego mogą wskazywać na to, że w organizmie zachodzą niekorzystne zmiany. Współczesny tryb życia – ciągłe stres, zła dieta, rosnące zanieczyszczenie środowiska sprzyjają zaburzaniu harmonii w organizmie. W celu sprawdzenia przyczyn powstawania powstawania problemów z biodrami warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie całościowej diagnostyki organizmu. Sprawdzona metoda oparta na formule niemieckiego lekarza dra Volla umożliwia poznanie całości procesów zachodzących w obrębie organizmu oraz określenie stopnia obciążenia przez szkodliwe substancje (grzyby, pasożyty, niedobory witamin i minerałów, reakcje autoimmunologiczne). Wykonanie testu jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne, jak również bezbolesne. Po omówieniu wyników z doświadczonym specjalistą biomedycny możliwe jest dobranie skutecznej, opartej na sprawdzonych i skutecznych składnikach kuracji, dzięki której możliwe będzie wzmocnienie stawów i kości oraz przywrócenie witalności organizmu. Nie czekaj, aż dopadną Cię problemy zdrowotne – już dziś zapisz się na test!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>