Test Obciążeń metodą dr Volla – skuteczna metoda diagnostyki organizmu

Często boli Cię głowa? Czujesz się słaby, nie masz energii do życia? Jeśli czujesz, że stan Twojego zdrowia uległ pogorszeniu, nie czekaj, ale zadbaj o skuteczną diagnostykę. To dzięki niej możesz skutecznie dbać o swoje zdrowie.

test obciążeń metodą dr vollaWiele osób przez wiele lat boryka się z problemami zdrowotnymi, o których przyczynach nie ma pojęcia. Dlaczego tak wielu z nas codziennie wstaje rano zmęczonych, bez energii do życia? Dlaczego dokuczają nam bóle głowy, stawów czy problemy z jelitami? Coraz więcej osób zaczyna zadawać sobie te pytania obserwując, jak z dnia na dzień pogarsza się stan ich zdrowia.

Te rozterki wielu chorych zauważył niemiecki specjalista, dr Voll. Zwrócił on uwagę na fakt, że wydłużanie czasu postawienia diagnozy może przyczyniać się do pogarszania się dobrostanu człowieka. W trosce o dobro swoich pacjentów opracował metodę, która pozwala na szybkie i całościowe zdiagnozownie wszelkich nieprawidłowości. Rozwiązanie diagnostyczne zyskało duża popularność – dr Voll został za nie uhonorowany m.in. medalem Gufalanda. Dzisiaj Test Obciążeń dra Volla to bardzo popularna metoda diagnozowania chorób i dolegliwości. Z powodzeniem stosuje się ją w wielu krajach Europy Zachodniej, m.in. w Niemczech czy Francji.

W procesie wracania do zdrowia niezbędna jest szybkość działania. W innym przypadku nagromadzone w organizmie grzyby, pasożyty, metale ciężkie i inne obciążenia mogą spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu. Niestety, współczesna medycyna mimo postępu technologicznego nie jest w stanie w trakcie jednego badania sprawdzić całość procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Kolejne badania, często bolesne i ingerujące w organizm są powodem nie tylko pogorszenia stanu psychicznego chorego (zwiększenie niepokoju i poczucia braku bezpieczeństwa), jak również sprawiają, że zmiany chorobowe postępują i zagrażają prawidłowemu funkcjonowaniu kolejnych narządów wewnętrznych.

Pani Grażyna z poznania przyznaje: Test Obciążeń metodą dr Volla pomógł mi wrócić do zdrowia

Zawsze byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tych naturalnych metod leczniczych. Wydawało mi się, że to niemożliwe, żeby można było leczyć bez oglądania tego, co jest chore, bez tabletek czy zastrzyków. Jak to jednak w życiu bywa – zweryfikowałam swoje poglądy. Zaczęło się od niewinnego bólu głowy, który narastał z każdym dniem. Potem doszły jakieś dziwne skurcze mięśni, problemy z koncentracją i utrzymaniem równowagi. Bywały dni, że chodziłam jak błędna, trzymając się ścian. Nie chciałam, żeby ten koszmar trwał dłużej, zaczęłam szukać pomocy. Byłam u wielu specjalistów, ale niestety, zawiodłam się na tradycyjnej medycynie. Nikt z lekarzy, u których byłam, nie powiedział mi nic, co by mnie satysfakcjonowało. Dostałam jakieś leki, ale one to tylko pogorszyły mi i tak już trudną sytuację. W końcu poddałam się i zaczęłam szukać pomocy w alternatywnej medycynie. W sieci znalazłam informację o Teście Obciążeń i jego możliwościach diagnostycznych. Nie byłam przekonana, ale nie mogłam już dłużej czekać. Zapisałam się na Test Obciążeń metodą dr Volla i powiem szczerze, że moje wątpliwości zostały rozwiane. Zostałam pozytywnie zaskoczona kompetencją i wiedzą specjalistki. Dowiedziałam się bardzo wiele na temat przyczyn moich problemów zdrowotnych, ale dostałam również specjalną, dostosowaną do moich potrzeb kurację. Stosuję ją od trzech tygodni i chociaż ciężko w to uwierzyć, czuję znaczną poprawę! Przestała mnie boleć głowa, skończyły się zawroty, codzienne wstaję rano zadowolona i rześka. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Cierpisz na powracające dolegliwości? Nie czekaj z diagnozą!

Tradycyjna medycyna nie zawsze radzi sobie w wykrywaniem i leczeniem popularnych schorzeń. Tymczasem brak właściwej diagnozy może mieć ogromne znaczenie dla wydłużenia czasu dochodzenia do zdrowia. Dlatego też, jeśli masz takie objawy jak częste bóle głowy, wymioty, biegunka czy nadmierny przyrost wagi, nie czekaj, aż sytuacja sama się unormuje, ale skorzystaj z możliwości, które daje współczesna diagnostyka. Test Obciążeń metodą dr Volla to sprawdzona forma całościowego określania stanu zdrowia, dzięki której możliwe jest bardzo szybkie ustalenie przyczyn nawet bardzo niestandardowych dolegliwości – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń Organizmu to nowatorskie rozwiązanie diagnostyczne, które umożliwia sprawdzenie stanu zdrowia na poziomie komórkowym, co pozwala nie tylko na szybkie rozpoznanie zarówno przyczyn dolegliwości, jak i możliwych źródeł chorób w przyszłości. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne i zupełnie bezbolesne, nie zachodzi również żadna ingerencja w organizm. Po wykonaniu Testu Obciążeń metodą dr Volla możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, dzięki której możliwe będzie dobranie kuracji precyzyjnie odpowiadającej na potrzeby organizmu opartej jedynie na sprawdzonych, naturalnych składnikach. Dzięki temu możliwe jest szybkie i trwałe pozbycie się problemów zdrowotnych oraz wzmocnienie sił witalnych organizmu oraz jego zdolności przed atakami czynników chorobotwórczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>