Test Obciążeń Organizmu – skuteczne narzędzie diagnostyki całego organizmu

Wiele osób na co dzień zmaga się z dolegliwościami, które nie chcą ustąpić, takimi jak bóle głowy, drażliwość czy problemy jelitowe. Niestety, bez odpowiedniej diagnostyki określenie przyczyn powstawania tych problemów zdrowotnych może być niemożliwe. Z pomocą może nowoczesna diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu.

test obciążeń organizmuTest Obciążeń Organizmu to nowatorska metoda diagnostyki, której istota tkwi w elektroakupunkturze. Jej powstanie zawdzięczamy niemieckiemu lekarzowi, dr Reinhardowi Vollowi, który w latach 50. XX w. zauważył, że dostępne metody nie pozwalają mu na postawienie pewnej diagnozy u chorych cierpiących na różnorodne dolegliwości. Metoda, która powstała dzięki temu niemieckiemu lekarzowi jest dzisiaj powszechnie stosowana w Europie Zachodniej. Szacuje się, że w Niemczech, Francji i innych krajach Zachodu na co dzień stosuje ją ponad 30000 specjalistów.

Istota Testu Obciążeń organizmu polega na skupieniu uwagi na przyczynach, a nie jak w tradycyjnej medycynie jedynie na objawach choroby. Dzięki testowi możliwe jest poznanie źródeł dolegliwości i nie “zaleczenie” jej, co często skutkuje nawrotem złego samopoczucia, ale trwałym usunięciu nagromadzonych obciążeń, które niszczą równowagę organizmu oraz upośledzają pracę układu immunologicznego.

Czym są wspomniane obciążenia? To bagaż, który każdy z nas nakłada na swój organizm poprzez życie w zanieczyszczonym środowisku, spożywanie chemicznie modyfikowanej żywności czy nadmierne poddawanie się stresowi. Szkodliwe substancje odkładają się w naszym organizmie, by poprzez jelito cienkie dostać się do krwiobiegu i atakować wszystkie organy na poziomie komórek.

Do obciążeń możemy zaliczyć:

 • grzyby
 • pasożyty
 • metale ciężkie
 • gluten
 • substancje alergizujące
 • chemiczne składniki żywności
 • toksyny znajdujące się w wodzie i powietrzu
 • metale ciężkie
 • reakcje autoimmunologiczne
 • niedobory witamin i minerałów

Pani Jowita z Koszalina wykonała Test Obciążeń Organizmu i dzisiaj jest zdrowa

Od lat miałam ciągłe alergie pokarmowe i wziewne, lekarz diagnozował u mnie nawet astmę. Ciągłe przeziębienia, grypy zwalały mnie z nóg i uniemożliwiały pracę. Postanowiłam coś z tym zrobić. Za namową koleżanki udałam się na Test Obciążeń Organizmu, który diagnozuje dolegliwości. Moje początkowe obawy zostały całkowicie rozwiane na wizycie – specjalistka precyzyjnie określiła, co mi dolega. Dostałam naturalną kurację, którą stosuję do dziś i jestem bardzo zadowolona ze stanu swojego zdrowia. Nie mam alergii, nie boli mnie głowa, w końcu mogę normalnie funkcjnować. Polecam ten test.

Specjalista Revitum: Alergie, bóle głowy mogą wskazywać na ogólny zły stan organizmu

Problemy z niestrawnością, bólami brzucha czy ogólną nerwowością mogą wskazywać na słabość i nieszczelność jelita cienkiego, co prowadzi do rozprzestrzeniania się po organizmie szkodliwych toksyn. Zatruty w ten sposób organizm może nie radzić sobie z jednoczesnym zwalczaniem stanów chorobowych oraz usuwaniem toksyn. Dlatego w celu polepszenia stanu zdrowia oraz wzmocnienia jego sił do walki z czynnikami chorobotwórczymi warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń daje możliwość poznania stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia ich obciążenia przez szkodliwe substancje, z którymi nie radzi sobie układ odpornościowy. Test ułatwia również dobranie skutecznych środków profilaktycznych chroniących przed pojawianiem się problemów ze zdrowiem. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi dolegliwościami, jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne. Wykonanie Testu nie zajmuje wiele czasu – wystarczy 45 min., by poznać wynik. Po jego omówieniu możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji, która wzmocni siły witalne organizmu oraz pozwoli uporać się z dolegliwościami.

Jedna Odpowiedź na Test Obciążeń Organizmu – skuteczne narzędzie diagnostyki całego organizmu

 1. Eva pisze:

  Witam proszę mi powiedzieć czy istnieje mozliwość wykonania testu w Koszalinie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>