Test Obciążeń

Co To jest Test Obciążeń Organizmu ?

To sposób na kompleksowe wykrycie Obciążeń oraz możliwość Trwałego Usunięcia z organizmu. Test Obciążeń to znana i doceniana metoda diagnostyki stosowana w całej Europie przez ponad 30 tys. specjalistów. Wykonanie Testu Obciążeń jest całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne.

Do tej pory w Polsce pomogliśmy 36 000 osób w usunięciu ich chorób i powrocie do zdrowia.

Dlaczego Coraz Więcej Polaków Wykonuje Ten Test ?

Ponieważ w chwili obecnej to jedyny test, który może jednorazowo wykazać obecność wielu Obciążeń Organizmu.  W cenie jednego wyjścia do restauracji możemy wykonać „Przegląd Techniczny” całego naszego organizmu, sprawdzić które organy są osłabione, jakie są Przyczyny naszych Dolegliwości oraz skorzystać z pomocy Specjalisty w doborze kuracji oczyszczająco-regenerującej.

Dopiero od niedawna ta innowacyjna metoda jest dostępna również w Polsce.

Zobacz film i przekonaj się, dlaczego pozbycie się obciążeń organizmu jest niezbędne dla zdrowia:

Kto Zapoczątkował Tą Metodę ?

Twórcą tej metody jest niemiecki lekarz dr Reinhold Voll. Opracowana w latach 50′ XX wieku jest połączeniem medycyny chińskiej oraz nowoczesnej technologii. Za opracowanie metody diagnostyki i terapii elektroakupunkturowej dr Voll został nagrodzony w 1966 r. złotym medalem przez papieża Pawła VI. W późniejszym czasie metoda była udoskonalana przez następców dr Voll’a.

Z jakich Części Składa Się Test Obciążeń ?

Otóż Test Obciążeń Organizmu metodą EAV ( Elektroakupunktura metodą dr Volla) składa się z Trzech Części.

Pierwsza z nich polega na sprawdzeniu stanu funkcjonowania najważniejszych organów i układów w organizmie.

W drugiej części sprawdzana jest obecność Obciążeń , takich jak pasożyty, grzybica, borelioza, helicobakter,  zaburzenia metabolizmu glutenu, niedobory minerałów i witamin, toksyny, metale ciężkie, alergie, itp.

W trzeciej części Specjalista EAV przedstawia klientowi pisemne wyniki i prowadzi Konsultację, w której interpretuje wyniki oraz dobiera indywidualne zalecenia mające pomóc w usunięciu Obciążeń z Organizmu.

Ile Trwa Wykonanie Testu Obciążeń ?

Zwykle wykonanie Testu to około 45-60 minut.

Gdzie Można Wykonać Test Obciążeń ?

Test Obciążeń możesz wykonać w gabinetach REVITUM w całej Polsce.Chcesz umówić się na wizytę do jednej z Placówek Revitum?
Zadzwoń pod numer telefonu Ogólnopolskiej Infolinii tel. 222 502 888


Konsultanci czekają na Twój telefon w godzinach 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku.