Wątroba w niebezpieczeństwie

Statystyki mówią same za siebie: według danych TNS OBOP 60 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że substancje źle wpływające na prawidłowe funkcjonowanie wątroby znajdują się w szkołach, miejscach publicznych, biurach. Co więcej, prawie 90 proc. badanych w ciągu ostatnich 5 lat nie robiło nic w kierunku zmniejszenia ilości toksyn w organizmie. Nic dziwnego, że tak wiele osób skarży się na dolegliwości związane z wątrobą.

Wątroba to największy gruczoł w organizmie człowieka, którego celem, jak już wspomniano, jest usuwanie toksyn, które oddziałują na organizm, zarówno z środowiska zewnętrznego, jak i te dostarczane bezpośrednio pod postacią pożywienia, alkoholu czy leków. Wątroba odpowiedzialna jest również za wytwarzanie żółci, niezbędnej do trawienia tłuszczów. Organ ma również za zadanie utrzymanie właściwej gospodarki węglowodanowej i białkowej. Sprawne działanie wątroby jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego. Narząd ten bowiem wchłania wszelkie drobnoustroje, bakterie i grzyby, by je następnie zneutralizować.

Wątroba ma, jak powszechnie wiadomo, duże możliwości regeneracyjne, jednak nawet jej imponująca wytrzymałość ma swoje granice. Upośledzenie jej funkcjonowania nie pozostaje bez wpływu na stan całego organizmu. Zobacz, jak obciążenia organizmu wpływają na pracę wątroby:


Masz taki objawy? To może być znak, że z Twoją wątrobą źle się dzieje!

  • skurcze rąk i nóg
  • niesmak w ustach
  • wzdęcia
  • brak apetytu
  • przewlekłe zmęczenie
  • brązowe plamy na skórze
  • dolegliwości bólowe (najczęściej kłucie w boku po prawej stronie pod żebrami)
  • nudności i wymioty
  • biegunki

Pani Janina z Wrocławia cierpiała z powodu dolegliwości wątroby

Przyznam, że bardzo lubię gotować i dobrze zjeść. Niestety, często są to potrawy tłuste, ciężkostrawne. I dlatego zlekceważyłam na początku ten ból w prawym boku. Myślałam, że mi przejdzie, że się przejadłam. Jednak na tym się nie skończyło. Pojawił się też dziwny niesmak w ustach, który nie chciał ogóle przejść. Ból był coraz silniejszy, a dodatkowo zaczęły mnie męczyć nudności, kilka razy też wymiotowałam. Poszłam do lekarza, przypisał jakieś leki, ale to nic nie dało, dalej czułam się fatalnie. Bardzo się tym denerwowałam, w końcu zaczęłam szukać jakiejś pomocy w internecie. Znalazłam wzmiankę o Teście Obciążeń. Zainteresowałam się tym i stwierdziłam, że właściwe to czemu nie spróbować. Dzięki wizycie w Revitum dowiedziałam się, co jest przyczyną mojej dolegliwości. Dostałam też kurację, dzięki której już czuję różnicę: bóle brzucha się skończyły, czuję się znacznie lepiej. A przede wszystkim mam więcej energii i znacznie mniej się męczę.Polecam ten test!

Obejrzyj nasz film i sprawdź czy nie masz problemów z wątrobą:

Specjalista Revitum na temat dolegliwości związanych z wątrobą

Sygnałami, które nie wszyscy łączą z problemami z wątrobą, są m.in. chroniczne zmęczenie, łuszczyca, alergie pokarmowe, miażdżyca. Ale pogarszający się stan tego organu może mieć wpływ również na samopoczucie psychiczne. Tu objawami może być stałe napięcie i irytacja. Niestety, często rozpoznanie problemu z wątrobą jest utrudnione z powodu niejednoznaczności objawów. Tu z pomocą przychodzi specjalistyczna diagnostyka w postaci Testu Obciążeń Organizmu, która umożliwia poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz źródła dolegliwości związanych z wątrobą – mówi Weronika Łapińska

Aby określić, co jest realną przyczyną dolegliwości, warto przeprowadzić Test Obciążeń. Decydując się na jego wykonanie nie narażasz się na żadne przykre wrażenia: jest on zupełnie bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Po jego wykonaniu specjalista Revitum omówi z Tobą wyniki i wskaże źródła problemu z wątrobą oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba dobierze odpowiednią naturalną kurację, która pozwoli trwale pozbyć się dolegliwości. Dzięki Testowi możliwe jest poznanie realnych przyczyn dolegliwości oraz stopnia obciążenia naszego organizmu szkodliwymi substancjami (toksynami, grzybami i pasożytami). Ich niekontrolowane gromadzenie się w komórkach naszego ciała może bowiem prowadzić do wielu poważnych dolegliwości i trudnych do zwalczenia chorób. Dzięki kompleksowej diagnostyce Testu Obciążeń możliwe jest pozbycie się realnych przyczyn choroby i udany powrót do zdrowia!

Przydatne linki: Test Obciążeń


Chcesz umówić się na Test Obciążeń?

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>