Skutecznie obniżyć wiek biologiczny organizmu

Kończysz 30 może 40 lat i przyglądasz się swoim rówieśnikom. Zauważasz, że jedni z nich funkcjonują jak nastolatki. Biegają za piłką, samochód jest im obcy, gdyż bez problemu przechodzą 10 kilometrów, mogą bawić się na imprezach do białego rana i na drugi dzień wciąż być pełni energii. Inni zaś ledwo dają radę wejść na drugie piętro, dostają zadyszki przechodząc kilkadziesiąt metrów i ogólnie masz wrażenie, że zachowują się jak schorowani staruszkowie. Dobrze by było, gdyby odmładzanie było możliwe, prawda? A kto powiedział, że nie jest?! Test Obciążeń Organizmu pozwoli ci odmłodzić swój organizm.

Według wielu naukowców nasz organizm jest zdolny żyć nawet 120 lat. Dlaczego wiec średnia naszego życia waha się między 70 a 80 ? Spowodowane jest to wiecznie towarzyszącym nam stresem, dietą, która w naszych czasach bogata jest w toksyny oraz siedzącym trybem życia. To właśnie przez dzisiejszy “standardowy” tryb życia czujemy się dużo starsi niż mówi to nasza metryka. Coraz częściej młodzi ludzie narzekają na problemy związane ze zdrowiem, które wcześniej były domeną osób dużo starszych i na odwrót – widujemy seniorów, którzy pod względem sprawności fizycznej i zdrowotnej mogą przebić nie jednego młodzieniaszka.

Według wielu badań długość naszego życia jest określana przez geny w jedynie kilku procentach. Oznacza to, że długość naszego życia tak na prawdę głównie zależy od nas samych i tego, w jaki sposób żyjemy. Zdrowy tryb życia, a przynajmniej dbanie o zdrowie, zapewni nam dużo młodszy wiek biologiczny niż faktyczny wiek, jakim się chwalimy.

Odmładzanie – co i jak?

Zdarza się, iż wiek “wpisany w metrykę” oraz wiek biologiczny danej osoby są porównywalne lub nawet takie same. Oczywiście najlepiej jest, gdy wiek biologiczny jest niższy od metrykalnego. Jednak niezbyt często tak bywa, jeżeli sami o to nie zadbamy. Dlatego jak sprawić, aby wiek biologiczny był niższy niż ten prawdziwy oraz jak odmłodnieć.

Po pierwsze musimy dowiedzieć się w jakim stanie jest nasz organizm. W tym pomoże nam Test Obciążeń Organizmu. Następnie powinniśmy na prawdę o siebie zadbać. Przestać jeść fast foody i popijać je mocno słodzonymi napojami, zadbać trochę o swoją formę i oczyścić organizm z toksyn. W takim wypadku i przy założeniu, że będziemy trzymać się zaleceń po jakimś czasie zobaczymy pierwsze efekty.

Najbardziej postarzają nas, w sensie biologicznym, wszelkie choroby cywilizacyjne. Otyłość, kłopoty z kręgosłupem czy nadciśnienie. Według badań osoby otyłe najczęściej cierpią na takie choroby jak cukrzyca, ale także mają duże problemy z sercem. “Zwykła” otyłość może spowodować, że nasz wiek biologiczny może być nawet o 10 lat większy niż metryczny. A oczywiście to sama otyłość. Dochodzą do tego papierosy, które zwiększają wiek o kolejne 5 lat, brak ruchu, siedzący tryb życia, stres, toksyczność miejsca w którym żyjemy i nagle okazuje się, że rocznikowo mamy 25 lat, a wiekiem biologicznym przewyższamy naszych dziadków.

Test Obciążeń Organizmu i odmładzanie

Test Obciążeń Organizmu jest najlepszym sposobem na odmłodzenie swojego organizmu i zmniejszenie wieku biologicznego. Dlaczego? Otóż test wykrywa wszelkie obciążenia, które także zwiększają nasz wiek biologiczny. Dzieje się tak dlatego, iż grzyby, toksyny, pasożyty i inne obciążenia przyczyniają się do powstawania chorób i wszelkich dolegliwości. Dlatego jeden Test Obciążeń Organizmu oraz zastosowana kuracja, zalecona po teście przez specjalistę, pomoże ci w krótkim czasie odmłodnieć i czuć się dużo lepiej.


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>