Wszystko co musisz wiedzieć o anemii

1166608_innocent

Ciągłe zmęczenie? Senność? Bladość skóry? Szum w uszach? Takie objawy świadczą o anemii. Nie czekaj! Zrób Test Obciążeń i walcz z chorobą zanim będzie za późno!

Anemia to potoczna nazwa niedokrwistości, czyli zbyt małej ilości hemoglobiny w erytrocytach (krwinkach czerwonych), bądź zbyt małej ilości samych tych krwinek. Niedokwistość jest chorobą często ukrywającą się w naszym organizmie i powoli doprowadzającą do jego wyniszczania. Dlatego tak ważne jest badanie krwi.
Test Obciążeń Organizmu pozwoli określić, czy powodem twojego samopoczucia jest właśnie niedokrwistość. Wskaże także obciążenia organizmu wpływające na ogólny stan twojego zdrowia.

Obejrzyj nasz film i sprawdź czy Twój organizm nie jest zagrożony anemią:

Objawy niedokrwistości

Anemia to przebiegła choroba, która długo nie daje żadnych niepokojących sygnałów. Co więc powinno obudzić w nas czujność?
Objawy anemii to m.in.:

 • bladość skóry;
 • bladość błony śluzowej jamy ustnej i spojówek oka;
 • częste uczucie zmęczenia;
 • ociężałość;
 • senność;
 • przy niewielkim wysiłku zadyszka, ból głowy, szum w uszach, czy mroczki przed oczami;
 • krwawienia z nosa;
 • ciemno zabarwiony mocz;
 • nieregularne miesiączkowanie lub brak miesiączkowania;
 • skłonność do omdleń.
 • Przyczyn anemii jest wiele. Do głównych należy niedobór witaminy B12 i kwasu foliowego. Ten rodzaj niedoboru jest nieunikniony jeśli stosowałeś restrykcyjne diety, które pozbawiały organizm większości składników odżywczych.

Skąd bierze się anemia?

Według statystyk, największe prawdopodobnieństwo wystąpienia niedokrwistości występuje u osób, które chorują na: przewlekłą niewydolność nerek, cukrzycę, chorobę nowotworową, choroby serca, artretyzm, chorobę zapalną jelit, są zakażone wirusem HIV.
Żeby pokonać niedokrwistość trzeba wykryć jej przyczyny, a następnie zacząć przeciwdziałać chorobie. Tylko usuwając przyczyny dolegliwości usuniemy także jej objawy.

Najskuteczniejszą metodą wykrycia anemii jest zrobienie Testu Obciążeń

Badanie to wyjawia dokładnie stan krwi. Uwidacznia obecność mikroorganizmów, toksyn, metali ciężkich, niedoborów żywieniowych i innych. Sprawdza obecność złogów cholesterolowych i stresowych we krwi. W przeciwieństwie do innych testów, może wykrywać występowanie stanów przedchorobowych i chorób (nawet z rocznym wyprzedzeniem) co umożliwia zastosowanie odpowiedniej kuracji.
Specjalista biomedycyny, przeprowadzając Test Obciążeń Organizmu udzieli nam pełnej informacji na temat stanu zdrowia naszego organizmu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba wskaże kuracje, która pomoże wrócić nam do zdrowia i formy sprzed lat.

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ

Kupon na wizytę w revitum 250x250

Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>