Wypadają Ci włosy? Sprawdź jak sobie pomóc!

Na naszych głowach istnieje od 100 do 150 tysięcy włosów, a dziennie w całkowicie naturalny sposób tracimy około 150 z nich. Jest to tak mała liczba włosów, że nawet tego nie zauważamy. Tak długo jak nie widzimy nadmiaru wypadających włosów wszystko jest w porządki i nie mamy się czego obawiać. Jeżeli jednak widzimy, że włosy zaczynają wypadać w nadmiarze, zauważamy je na ubraniach, na powierzchni białego zlewu, wychodzą w nadmiarze przy czesaniu, a odpływ po wzięciu prysznica zapycha się to znaczy, że mamy problem z wypadaniem włosów. Test Obciążeń Organizmu pozwoli ci odnaleźć przyczyny takiego stanu.

Włosy wypadają codzienni i każdemu niezależnie od tego, jak o nie dbamy i jak je traktujemy. Jest to naturalny proces i na każdy włos przychodzi kiedyś jego pora. Każdy włos ma trzy fazy swojego życia, a więc wzrost, okres przejściowy oraz okres spoczynku, po którym włos wypada. Nie ma więc czym się martwić, gdy na grzebieniu zobaczymy kilka włosów.

Zwiększone wypadanie włosów

Problem zaczyna się, gdy włosy zaczynają wychodzić “garściami”. Wypadanie włosów może być przejściowe i zdarza się przy osłabieniu jak np. po chorobie, antybiotykoterapii, długotrwałym stresie, rygorystycznej diecie, a nawet ciąży. Jednak wypadanie włosów nie zawsze ma tak proste do zdiagnozowania przyczyny. Otóż istnieje wiele chorób, których jednym z objawów jest właśnie wypadanie włosów. Chorobami, które mogą powodować takie objawy są min. łuszczyca, egzema, grzybica, silne postacie łupieżu oraz inne choroby skóry głowy. Objawy tych chorób zazwyczaj widać gołym okiem, a przykrym skutkiem ubocznym jest wypadanie włosów. Trzeba pamiętać, iż wypadanie włosów to jedynie skutek choroby, a nie jej przyczyna. Te potrafi wykryć Test Obciążeń Organizmu.

Powodem, dla którego wypadają włosy może być również ich niewłaściwa pielęgnacja. Do takich działań możemy zaliczyć zbyt silne preparaty fryzjerskie, nadmierne wysuszanie włosów, częste ich mycie, ciągłe farbowanie, prostowanie czy skręcanie, a nawet wystawianie ich na wiatr czy silne słońce. Przerzedzanie się włosów ma także ścisły związek z wiekiem. My sami się starzejemy i to samo tyczy się naszych mieszków włosowych. Starzeją się razem z nami i w pewnym wieku nasze fryzury przestają już być tak bujne i okazałe, co jest oczywiście całkowicie naturalne i zgodne z fizjologią człowieka.

Przyczyny wypadania włosów odkryje Test Obciążeń Organizmu

Jeżeli twoje wypadanie włosów spowodowane jest jakąś chorobą, to pierwsze co powinieneś zrobić to wykonać Test Obciążeń Organizmu. Dlaczego? W skrócie: aby włosy już nie wypadały. Wiele chorób powoduje ten przykry skutek, a czasami doprowadza do całkowitego zniszczenia mieszków włosowych co oznacza, ze w tym miejscu już nigdy nie wyrośnie żaden włos. Dlatego lepiej wykonać Test Obciążeń Organizmu jak tylko zauważymy dziwne objawy na skórze głowy jak łuszczenie się skóry czy nadmierne wydzielanie łoju. Od takich symptomów już tylko krok do wypadania włosów.


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>