Zakwaszenie organizmu – nie lekceważ go!

stock-photo-17882465-woman-with-flu-virus

Ciało człowieka zostało tak stworzone, by najlepiej działać w swoistym stanie równowagi. Temperatura, ciśnienie i pH to trzy kluczowe składowe zapewniające idealne warunki dla pracy układów i narządów wewnętrznych. Odstępstwo od normy któregokolwiek z nich w dłuższym okresie może doprowadzić do tragicznych skutków. Tak jak zmiany temperatury i ciśnienia dość łatwo zauważyć, to zakwaszenie organizmu może przysporzyć wielu problemów.

Doświadczony lekarz dr Robert O. Young powiedział:
To co błędnie nazywamy chorobą, jest tak naprawdę manifestacją odłożonych kwasów i toksyn w ciele.
Dr Robert O. Young chce nam przekazać to, że jeśli nasz organizm za długo będzie w stanie zakwaszenia znacznie przyczynia się to do powstania różnych dolegliwości. Wiele organizmów, przede wszystkim, tych złych dla Twojego zdrowia, lubi środowisko kwaśne. Osłabiając nas i wzmacniając na przykład grzybicę, doprowadzi do jej nadmiernego rozrostu i przejęcia kontroli nad organizmem. Głównym składnikiem każdego człowieka jest woda. Znajduje się w każdej komórce sprawiając, że w ponad 70 proc. składamy się z wody.
W związku z tym prawie wszystkie reakcje biochemiczne zachodzą w środowisku wodnym. Rozpuszczane w nich składniki odżywcze i elektrolity, wpływają na utrzymanie odpowiedniego, stałego pH. Właśnie to pH pozwala na bezproblemowe zajście potrzebnym nam do życia reakcji chemicznych. Nie da się, patrząc w lustro czy też dotykając ręką czoła, sprawdzić zakwaszenie organizmu. Dostępnych jest również bardzo mało metod na to pozwalających. Najlepszą z nich jest Test Obciążeń Organizmu, który dodatkowo potrafi wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości.

Jak objawia się zakwaszenie organizmu?

Gdy dojdzie do rozregulowania pH w Twoim ciele, następuje deregulacja wielu procesów. Systemy, układy i narządy w różnym stopniu zaczynają coraz gorzej działać. Możesz w początkowym stadium odczuć takie objawy jak: zawroty, ból głowy, problemy ze skórą, zimne dłonie i stopy, wypadanie włosów, łamliwość paznokci, zgaga, bóle pleców i kręgosłupa. Przy przedłużającym się stanie zakwaszenia dojść może do nadciśnienia, cukrzycy, dolegliwości serca i układu krążenia. Mówiąc prościej może grozić nawet zawałem serca!

Co doprowadza do zakwaszenia organizmu?

Dwa główne czynniki przyczyniające się do zakwaszenia to w mniejszym stopniu diety odchudzające i przede wszystkim grzybica wywołana grzybem Candida Albicans. Diety odchudzające, mimo że nie działają, są cały czas stosowane. Jedzenie jednego rodzaju pożywienia, głównie mięs i węglwodorów może doprowadzić do zakwaszenia. Candida zbiera mimo wszystko największe żniwo. Sama wytwarza ponad 300 toksyn i enzymów zakwaszających i upośledzających pracę narządów. Bardzo ważne jest, by jak najszybciej ją wykryć.

Jak wykryć przyczyny zakwaszenia organizmu?

Zaleca się przeprowadzenie Test Obciążeń Organizmu. Jest to obecnie najlepsza metoda diagnostyczna. W czasie badania dowiesz się o obecności w twoim organizmie takich elementów jak: mikroorganizmy, toksyny, metale ciężkie, niedobory żywieniowe i wiele wiele więcej. Masz bezpośredni wgląd na wszelkie czynniki chorobotwórcze, nawet jeśli są w na tyle małej ilości, by nie wywoływać żadnych uciążliwych objawów.

Gdzie udać się na Test Obciążeń?

Test Obciążeń możesz wykonać w jednym z 20 placówek Revitum w całej Polsce. Test przeprowadzany jest przez wysokiej klasy specjalistów. Każdy z nich z chęcią podzieli się swoją wiedzą i odpowie na każde Twoje pytanie dotyczące stanu zdrowia. Zaufaj najlepszym, zaufaj Revitum i dołącz do grona tysięcy zadowolonych Polaków. Dostosowując się do zaleceń możesz dodatkowo odczuć: odmłodzenie, wzrost atrakcyjności czy cofnięcie wieku biologicznego. Wszystko to bez żadnej diety i bez ćwiczeń, wysiłku fizycznego. Zapisz się na i poczuj co to znaczy żyć w pełni!
Chcesz wiedzieć więcej o Teście Obciążeń Organizmu? KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>