Zakwaszenie organizmu – nie walcz z objawami, pokonaj przyczyny

Ciało człowieka zostało tak stworzone, by najlepiej działać w swoistym stanie równowagi. Temperatura, ciśnienie i pH to trzy kluczowe składowe zapewniające idealne warunki dla pracy układów i narządów wewnętrznych. Odstępstwo od normy któregokolwiek z nich w dłuższym okresie może doprowadzić do tragicznych skutków. Tak jak zmiany temperatury i ciśnienia dość łatwo zauważyć, to zakwaszenie organizmu może przysporzyć wielu problemów.

Doświadczony lekarz dr Robert O. Young powiedział: “To co błędnie nazywamy chorobą, jest tak naprawdę manifestacją odłożonych kwasów i toksyn w ciele”.

Jeśli nasz organizm za długo będzie w stanie zakwaszenia znacznie przyczynia się to do powstania różnych dolegliwości. Wiele organizmów, przede wszystkim, tych złych dla Twojego zdrowia, lubi środowisko kwaśne. Osłabiając nas i wzmacniając na przykład grzybicę, doprowadzi do jej nadmiernego rozrostu i przejęcia kontroli nad organizmem. Głównym składnikiem każdego człowieka jest woda. Znajduje się w każdej komórce. W związku z tym prawie wszystkie reakcje biochemiczne zachodzą w środowisku wodnym. Rozpuszczane w nich składniki odżywcze i elektrolity, wpływają na utrzymanie odpowiedniego, stałego pH. Właśnie to pH pozwala na bezproblemowe zajście potrzebnym nam do życia reakcji chemicznych. Nie da się patrząc w lustro, czy też dotykając ręką czoła sprawdzić zakwaszenie organizmu. Dostępnych jest również bardzo mało metod na to pozwalających. Najlepszą z nich jest Test Obciążeń Organizmu, który dodatkowo potrafi wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości.

Jak objawia się zakwaszenie organizmu?

Gdy dojdzie do rozregulowania pH w Twoim ciele, następuje deregulacja wielu procesów. Systemy, układy i narządy w różnym stopniu zaczynają coraz gorzej działać. Możesz w początkowym stadium odczuć takie objawy jak: zawroty, ból głowy, problemy ze skórą, zimne dłonie i stopy, wypadanie włosów, łamliwość paznokci, zgaga, bóle pleców i kręgosłupa. Przy przedłużającym się stanie zakwaszenia dojść może do nadciśnienia, cukrzycy, dolegliwości serca i układu krążenia. Mówiąc prościej może grozić nawet zawałem serca!

Co doprowadza do zakwaszenia organizmu?

Dwa główne czynniki przyczyniające się do zakwaszenia to w mniejszym stopniu diety odchudzające i przede wszystkim grzybica wywołana grzybem Candida Albicans. Diety odchudzające – mimo, że nie działają to są cały czas stosowane. Jedzenie jednego rodzaju pożywienia, głównie mięs i węglowodorów może doprowadzić do zakwaszenia. Candida zbiera mimo wszystko największe żniwo. Sama wytwarza ponad 300 toksyn i enzymów zakwaszających i upośledzających pracę narządów. Bardzo ważne jest, by jak najszybciej ją wykryć.

Jak wykryć przyczyny zakwaszenia organizmu?

Zaleca się przprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu. Jest to obecnia najlepsza metoda diagnostyczna. Powstała w wyniku wieloletnich badań doktora Volla, od samego początku zyskując coraz większe grono sympatyków. Zrzesza obecnie ponad 30000 specjalistów na całym świecie, a liczba ta cały czas rośnie. Wszystko to dzięki trzem bardzo ważnym cechom:

  • kompleksowość – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkość – test, wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjność – jest całkowicie bezbolesny


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>