Zapalenie stawu kolanowego – poważna dolegliwość, która może ograniczać codzienną aktywność

Wielu z nas lekceważy problemy związane z kolanami – jedynie 17 proc. Polaków uważa, że ból w tym miejscu może wskazywać na poważną chorobę. Tymczasem dolegliwości bólowe mogą wskazywać np. na zapalenie stawu kolanowego. Dowiedz się więcej na ten temat.

zapalenie stawu kolanowegoZapalenie stawu kolanowego – takie może dawać objawy:

  • dolegliwości bólowe – ból podczas ruchu, jak również w trakcie odpoczynku
  • sztywność stawu
  • zniekształcenie stawu
  • opuchlizna
  • gorączka
  • ciągłe zmęczenie

Dowiedz się, jak obciążenia organizmu wpływają na Twoje codzienne funkcjonowanie:

Pani Martyna z Warszawy nie wiedziała, że dolega jej zapalenie stawu kolanowego

Jestem bardzo aktywną osobą, często biegam i uprawiam sporty, jednak kilka tygodni temu zaczęło mi dokuczać kolano. Potem doszło do tego ogólne złe samopoczucie, miałam temperaturę i czułam się jakbym miała grypę. Byłam u kilku lekarzy, jednak żaden nie wpadł na pomysł, co z tym zrobić. Od kolegi dowiedziałam się, ze jest test, który diagnozuje przyczyny dolegliwości. Uznałam, że spróbuję. W Revitum zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie – specjalista określił mój stan zdrowia, dowiedziałam się, dlaczego mam problem z kolanami. Dostałam kurację, dzięki której dzisiaj odczuwam dużą poprawę, nie czuję sztywności, coraz mniej mniej boli. Polecam ten test.

Specjalista Revitum radzi

Zapalenie stawu kolanowego może stać się poważnym obciążeniem dla codziennego sprawnego funkcjonowania. Wiele osób przez lata zmaga się z tymi dolegliwościami, jednak brak dobrania odpowiednich metod zaradczy skutkuje wielokrotnymi nawrotami dolegliwości. Jedynie poznanie całościowego stanu organizmu, jego “słabych punktów” może zaowocować dobranie skutecznej kuracji zaradczej. W celu poznania stanu swojego zdrowia warto wykonać Test Obciążeń Organizmu – mówi Weronika Łapińska.


Test Obciążeń Organizmu wykonany przez doświadczonych specjalistów biomedycyny w Centrum Diagnostyki Revitum pozwala na poznanie całościowego stanu narządów wewnętrznych już na poziomie komórkowym oraz określenia przyczyn dolegliwości. W tej metodzie diagnostyki z powodzeniem wykorzystywana jest metoda opracowana przez niemieckiego lekarza dr Volla, która jest powszechnie stosowana w krajach Europy Zachodniej. Wykonanie Testu jest w pełni bezpieczne i bezbolesne, nie zachodzi żadna ingerencja w organizmu. Po omówieniu wyników ze specjalistą możliwe jest dobranie skutecznej kuracji opartej na sprawdzonych, w pełni naturalnych preparatach. Dobrana indywidualnie kuracja może pomóc we wzmocnieniu sił organizmu oraz powrocie do zdrowia.Pozbądź się problemów z kolanami i poznaj stan swojego zdrowia. Test Obciążeń to inwestycja we własne zdrowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>