Zapalenie wątroby może spustoszyć organizm

Alarmujące statystyki: tylko 25 proc. Polaków dba o swoją wątrobę! Dowiedz się, dlaczego prawidłowe funkcjonowanie tego organu jest kluczowe dla organizmu.

Zapalenie wątroby to poważna choroba, która może być wywołana przez różne czynniki. Bardzo często jej źródłem są infekcje (zarówno wirusowe, jak i bateryjne). Dolegliwość może być również spowodowana nadużywaniem alkoholu oraz intensywnym leczeniem farmakologicznym. Źródłem tej choroby może być również nieprawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego, który źle odczytuje “zagrożenie” i uszkadza wątrobę. Przyczyną dolegliwości może być również ciąża oraz schorzenia uwarunkowane genetycznie.

Zobacz, jak obciążenia organizmu mogą wpływać na stan Twojej wątroby:

W jaki sposób można się zarazić?
Wśród przyczyn zakażeń zapaleniem wątroby możemy wymienić:

  • przytoczenie zakażonej krwi
  • kontakt z zakażoną żywnością i wodą
  • stosunek seksualny z osobą chorą na zapalenie wątroby
  • kontakt z niedostatecznie zdezynfekowanym sprzętem medycznym
  • zabiegi kosmetyczne (np. przekłuwanie uszu, tatuowanie)
  • zakażenie dziecka przez matkę (w trakcie ciąży)

Jakie objawy powinny niepokoić?
Zapalenie wątroby może być bardzo poważnym schorzeniem.Niezależnie od typu zapalenia wątroby, choroba ta daje konkretne sygnały. Jednym z nich jest poczucie stałego zmęczenia i osłabienia. Chory jest też stale senny i nie ma apetytu. Dodatkowo po pewnym czasie pojawia się gorączka lub stan podgorączkowy oraz widoczne zażółcenie najpierw oczu, potem skóry.
Masz takie objawy? To może być zapalenie wątroby! Wykonaj Test Obciążeń i sprawdź, co Ci dolega!

Pani Janina z Wrocławia nie mogła sobie poradzić z zapaleniem wątroby

Ostatnio miałam poważne problemy zdrowotne, które jak mi się wydawało, udało się pokonać. Jednak było to okupione koniecznością przyjmowania mnóstwa leków. Dlatego nie byłam zdziwiona, że boli mnie wątroba. Jednak pewnego dnia z przerażeniem odkryłam, że moja skóra jest zażółcona! Pobiegłam do lekarza, okazało się, że mam zapalenie wątroby. Byłam przerażona! Znowu zaczęłam leczenie, ale tym razem nie czułam zbytniej poprawy. Wyniki badań wciąż były kiepskie. Kolega polecił mi test w Revitum, który mógłby to określić. Uznałam, że warto spróbować. Specjalista stwierdził, że mam bardzo wysoki poziom toksyn. Dostałam kurację, która miała mi pomóc poradzić sobie z tym problemem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że wróciłam do zdrowia – dzięki tej kuracji moje wyniki badań bardzo się poprawiły, zniknęły objawy zapalenia. A ja czuję się świetnie i mam tyle energii! Polecam ten test.

Przy schorzeniach wątroby konieczne jest szybkie działanie

Zdrowa i sprawnie działająca wątroba to podstawa prawidłowego funkcjonowania człowieka na co dzień. Jest ona niezbędna, by w naszym ciele nie gromadziły się toksyny, a krew dostarczała substancje odżywcze do najmniejszej komórki ciała. Dlatego, kiedy ten organ zaczyna szwankować, konieczna jest szybka pomoc, która pozwoli na powrót do zdrowia. Ponieważ do rozpoczęcia kuracji niezbędna jest właściwa diagnoza, dlatego właśnie warto skorzystać z Testu Obciążeń Organizmu, który pozwoli określić stopień obciążeń oraz stan wątroby – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.


Test Obciążeń Organizmu to sprawdzona metoda diagnostyczna oparta na formule dr Volla, która pozwala na poznanie stanu narządów wewnętrznych oraz stopnia ich obciążenia szkodliwymi substancjami takimi jak toksyny, grzyby i pasożyty. Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi nieprzyjemnymi odczuciami – jest on całkowicie bezpieczny i bezbolesny oraz nieinwazyjny. W Revitum testy wykonują jedynie doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po omówieniu wyników specjalista może dobrać indywidualną kurację, która pomoże w oczyszczeniu organizmu oraz przywróceniu naturalnego funkcjonowania wątrobie. Nie pozwól, by toksyny odebrały Ci zdrowie – wykonaj test i zyskaj dobre samopoczucie!

Przydatne linki: Test Obciążeń

Chcesz umówić się na Test Obciążeń?
Pobierz Kupon Zniżkowy na wykonanie Testu Obciążeń TUTAJ


Zadzwoń na Ogólnopolską Infolinię tel. 222 502 888
Konsultant dobierze dla Ciebie odpowiedni termin i umówi do najbliższego gabinetu Revitum w Twojej okolicy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>