45 minut – tyle potrzeba, by pokonać Zapalenie Zatok

Dokuczliwy ból przy schylaniu głowy, wiecznie opuchnięty i zatkany nos, uczucie rozbicia to typowe objawy zapalenia zatok. Stosunkowo niegroźna dolegliwość może skutecznie utrudniać normalne funkcjonowanie przez długi czas. Nie pozwól na to

Zapalenie zatok nie bierze się znikąd. Jak wynika ze statystyk, przewlekłe zapalenia jam nosa i zatok przynosowych wywołuje grzyb Candida, który jest odpowiedzialny za większość problemów z zatokami. Co więcej zapalenie zatok to nic innego jak kolejna faza grzybicy ogólnoustrojowej, która wpływa na złą kondycję całego organizmu.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się jak szybko wyeliminować zapalenie zatok:

Jeden krok do wykrycia przyczyn dolegliwości

Najprostszym i najszybszym sposobem sprawdzenia czy chorujesz na grzybicę ogólnoustrojową jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu (cały test trwa 45 minut!).

- „Mało kto wie, że grzybica jest obecna w całym organizmie, nawet tym “zdrowym”. Grzyb Candida jest naturalnym składnikiem flory bakteryjnej jelita grubego. Dopiero gdy odporność organizmu spada, wcześniej “zdrowy” człowiek zaczyna dostrzegać, że coś mu dolega. Tylko że wtedy grzyb już od dawna żeruje i rozrasta się, przyczyniając się do powolnego zatruwania organizmu. Przyjmowanie kolejnych leków i antybiotyków może tylko pogorszyć sytuację.” – podkreśla Weronika Łapińska z Centrum Revitum.

Jak walczyć z zapaleniem zatok

Aby raz na zawsze skończyć z problemem z zatokami, trzeba usunąć bezpośrednią przyczynę choroby – obciążenie, którym jest grzybica. Test Obciążeń Organizmu umożliwia wykrycie nie tylko grzybicy, ale także tych wszystkich obciążeń, które mogą być przyczyną innych chorób i dolegliwości.

Jeden Test – zdrowie na lata

Do zatruwających nas Obciążeń należą, np.: grzyby, pasożyty, wirusy, bakterie, alergie, niedobory minerałów i witamin, borelioza czy chlamydia.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”. W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!5 Odpowiedzi na 45 minut – tyle potrzeba, by pokonać Zapalenie Zatok

 1. PIOTR pisze:

  TEZ CHORUIE ASTMA KATAR JAK TO LECZYC

 2. maciej pisze:

  Zdażają mi się często bule zatokowe,również proszę o podpowiedż…

 3. basia pisze:

  mam uporczywy katar jak go zwalczyć

 4. Sławomir pisze:

  mam ciągłe bóle głowy-ponadto mam zapchaną lewą strone nosa.Co mam zrobić?

  • Revitum pisze:

   Aby zdiagnozować przyczyny tych dolegliwości Centrum Revitum zaleca przeprowadzenie Testu Obciążeń. Ogólnopolska Informacja i Rejestracja tel. 222 502 888

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>