Zatrucie krwi niebezpiecznymi toksynami

Toksyny w Twoim ciele są przyczyną większości dolegliwości. Przez nie męczą Cię zatrucia, alergie, również problemy ze skórą. Tylko w ciągu roku organizm jest w stanie odłożyć nawet 8 kilogramów toksyn! Taka sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby ten sam organizm był w pełni zdrowy. Dowiedz się czym grozi zatrucie krwi.

Toksyny mogą dostać się do organizmu na wiele różnych sposobów. Nie zdając sobie z tego sprawy sam wprowadzasz ich coraz więcej. Jak to się dzieje? Głównym czynnikiem był i jest coraz większy rozwój technologiczny, pęd, by szybciej i taniej dostać więcej. Mówimy tutaj o jedzeniu. Jeszcze nigdy w historii zboża nie były tak bardzo modyfikowane – głównie pszenica. Jest to powód coraz częściej ujawniającej się nietolerancji na gluten. Trzoda karmiona jest hormonami, by w krótkim tempie urosła jak najwięcej. Wszystko dostaje się do Twojego organizmu wraz z każdym kolejnym posiłkiem. Ciało człowieka jest w stanie sobie z tym poradzić, ale tylko wtedy gdy będzie w pełni zdrowe. W przeciwnym wypadku zacznie coraz bardziej osadzać się wewnątrz Twojego ciała. Znajdziesz je również w wodzie, która jest pełna przeróżnych zanieczyszczeń. Wodę tą piją potem zwierzęta, podlewane nią są rośliny i tak ten krąg się zamyka.

Naszą krew zanieczyszcza także powietrze. Spaliny są problemem dotyczącym każdego rozwijające się regionu. Powietrze z toksynami dostaje się poprzez pęcherzyki płucne bezpośrednio do krwi. Toksyny mogą manifestować na różne sposoby swoją obecność. Najczęściej pierwsze objawy to ból głowy. W zwyczaju przeciętnego człowieka jest w następstwie skorzystanie z proszku przeciwbólowego. Proszku, który ma w swoim składzie resztki procesu produkcyjnego. W tak małej ilości nie powinno być problemem, jednakże ilość jaka się dostaje jeszcze z innych źródeł sprawia, że ta już jest ponad miarę. Z każdej strony atakują organizm niewielkie ilości toksyn, które razem wyrządzają ogromne zniszczenia.

Czym grozi zatrucie krwi?

Jeśli krew jest zatruta i zatrucie to rozwija się przez lata we wszystkich tkankach jak i narządach, doprowadza to do zatrucia przewlekłego. Początki dają zawsze mało charakterystyczne objawy, mowa tutaj o zmęczeniu, bólu głowy, trudności z zasypianiem czy koncentracją. Co więcej możesz zauważyć zwiększoną łamliwość paznokci, nadwagę, ostrzejsze objawy alergii czy też obserwacja pierwsze jej efekty. Nie oczyszczenie organizmu doprowadza tylko do jeszcze większych kumulacji toksyn. Wynikiem tego mogą być zaburzenia hormonalne, niepłodność, schorzenia układu nerwowego, a nawet choroby nowotworowe.

Jak wykryć toksyny?

Może być to bardzo wielki problem, dla standartowych metod diagnostycznych. W zależności od wielkości zatrucia krwi, stężenie toksyn może być bardzo małe. Dlatego też zaleca się skorzystanie z Testu Obciążeń Organizmu. Test ten jest obecnie najlepszą dostępną metodą diagnostyczną. Została wynaleziona w wyniku wieloletnich badań przez genialnego niemieckiego lekarza – doktora Volla. Wielokrotnie nagradzana od samego początku zyskiwała coraz większe grono sympatyków. Obecnie zrzesza ponad 30000 specjalistów z całego świata, a liczba ta ciągle rośnie. Dzieje się tak dzięki trzem bardzo ważnym cechom:

  • kompleksowość – jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości
  • szybkość – test, wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty
  • nieinwazyjność – jest całkowicie bezbolesny


—> Więcej opinii o Teście Obciążeń na www.revitum.pl

Gdzie otrzymasz pomoc?

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest  ”Trwała Witalność i Zdrowie”. 

W REVITUM Test Obciążeń wykonują lekarze oraz doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób. Wykonaj Test Obciążeń!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>