Zawroty głowy mogą zwiastować poważne problemy ze zdrowiem

Ponad połowa przypadków zawrotów głowy ma związek z dolegliwościami ogólnustrojowymi! Nie lekceważ zawrotów głowy – to ważna wskazówka i impuls do zbadania stanu zdrowia. Dowiedz się, z czym mogą się wiązać i jak z nimi walczyć.

Zawroty głowy to jedna z najczęstszych dolegliwości, z którą pacjenci zgłaszają się do specjalistów. Ten z pozoru błahy objaw może wskazywać na negatywne procesy zachodzące w organizmie.

revitum_opinieTe choroby mogą mieć związek z zawrotami głowy

 • uszkodzenie mózgu
 • choroba Meniere’a
 • nerwica
 • alergia
 • guz mózgu
 • stwardnienie rozsiane
 • uszkodzenie błędnika

Dodatkowe dolegliwości, które powinny zwrócić naszą uwagę:

 • nawracające bóle głowy
 • zaburzenia widzenia i mówienia
 • problemy ze słuchem
 • problemy z poruszaniem się
 • szumy uszne
 • nudności i wymioty
 • utraty przytomności
 • drętwienie i mrowienie kończyn

Zawroty głowy a osteoporoza
Ostatnie badania naukowe koreańskich naukowców opublikowane w piśmie “Neurology” dowodzą, że zawroty głowy mogą być częstą dolegliwością u osób cierpiących na osteoporozę, u których ten objaw występuje trzy razy częściej niż u osób zdrowych. 25 proc. kobiet z zawrotami głowy cierpiało również na chorobę osłabiającą kości. Znaczące jest również, że u pań zawroty głowy pojawiają się najczęściej po 50. roku życia, kiedy z powodu zmian hormonalnych następuje spadek masy kostnej. Dowodzi to, że osoby z zawrotami głowy mogą mieć problemy związane z metabolizmem wapnia.

Pani Katarzyna z Łodzi nie mogła sobie poradzić z zawrotami głowy

Nie życzę nikomu, by przechodził to, co mnie spotkało… Zaczęło się dwa miesiące temu: wstawałam z łóżka, nagle poczułam, że cały pokój wiruje i upadłam na podłogę. Pomyślałam, że za szybko wstałam i już nie wracałam do tej sprawy. Jednak po kilku dniach sytuacja się powtórzyła, tym razem upadłam w pracy. Poza tym pojawiły się jakieś dziwne mdłości. Poszłam do lekarza, zlecił mi badania, w których wyszło, że jestem zdrowa. Tyle że ja się zdrowa absolutnie nie czułam! Poskarżyłam się siostrze, że się tak źle czuję, a ona poleciła mi test, dzięki któremu możliwe jest poznanie przyczyny dolegliwości. Stwierdziłam, że w sumie czemu nie skorzystać… Dzięki testowi dowiedziałam się, co mi dolega i dostałam kurację wzmacniającą siły organizmu. Obecnie czuję się dużo lepiej, zawroty głowy ustąpiły. Polecam ten test


Specjalista Revitum o zawrotach głowy

Zawroty głowy mogą mieć rożne przyczyny, niestety, nie zawsze łatwe do zdiagnozowania. Przyczyna może tkwić w braku dotarcia do źródeł problemu. Często lekceważonym i niesprawdzanym tropem jest bowiem nagromadzenie w organizmie toksyn, które następnie upośledzają pracę układu immunologicznego i innych narządów wewnętrznych. Może to prowadzić do powstawania takich dolegliwości jak zawroty głowy. Dlatego właśnie proponujemy Test Obciążeń Organizmu, który umożliwia określenie przyczyn dolegliwości i poznanie stanu organizmu – mówi Weronika Łapińska.

Test Obciążeń dzięki swoim szerokim możliwościom diagnostycznym umożliwia określenie stopnia obciążenia szkodliwymi substancjami (metalami ciężkimi, grzybami czy pasożytami). Jego wykonanie nie łączy się z żadnymi negatywnymi odczuciami – jest w pełni bezbolesny, bezpieczny i nieinwazyjny. W Revitum wykonują go doświadczeni specjaliści, którzy cenią Twój czas – już po ok. 45 min. poznasz wyniki. Po ich omówieniu możliwe jest dobranie indywidualnej kuracji oczyszczającej i wzmacniającej siły organizmu. Pozbądź się dolegliwości i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>